KONST / Litografier / Färglitografi 12178583
nr 1217 8583
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket. Signerad, numrerad EA 28/36. Motivet: 43x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:54:17
1.200 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann